Registrace nového člena

Hořice2016

Než začnete vyplňovat tento registrační formulář, mrkněte se do sekce „O nás„, kde naleznete stručné informace o našem klubu, výhody členství apod. Dále si, prosím, projděte  Interní směrnice a Stanovy našeho občanské sdružení. Po odeslání registračního formuláře Vás v nejbližším možném čase kontaktujeme s dalšími detaily jak postupovat.

Pokud Vám po odeslání následného formuláře nepřijde potvrzující e-mail, prosíme kontaktujte nás přes kontaktní formulář a pořešíme to 😉 dík

Pokud chcete provést registraci písemnou formou, prosím použijte tyto formuláře ZDE.

POZOR! Pokud vám nepřijde žádná reakce od nás do pěti dnů, prosím zkontrolujte si spam/hromadné složku ve vaší email schránce. Popřípadě nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře, mailu nebo přes Facebook!

Registrační formulář

* povinná položka
při použití bankovního převodu, prosím, vyčkejte na potvrzení členství (pro zadání správného VS a SS)!


Požadované formáty souboru: doc,docx,pdf,txt,gif,jpg,jpeg,png
Maximální velikost souboru: 1mb
(min rozměry 530px x 400px)

budeme rádi, když v následujícím text boxu upřesníte způsob, jak jste se o nás dozvěděli. Tato zpětná vazba nám pomůže vyhodnotit, která forma reklamy je nejvíce účinná 🙂 díky moc!

Odesláním této přihlášky žádám o přijetí za člena/členku občanského sdružení HYUNDAI CLUB, r.s. (dále jen HCCZ r.s.), který je registrován u MV ČR dne 15.11.2006 pod ČJ. VS/1-1/65 685/06-R, podle zákona o sdružování občanů č. 83/1990 SB. V platném znění tohoto zákona.
Dále prohlašuji, že jsem se dostatečně seznámil/a se stanovami HCCZ o.s. a souhlasím s nimi.
Dále souhlasím se zpracováním, mnou poskytnutých osobních údajů, pro interní potřeby vyplývající ze členství v tomto sdružení a to ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Vaše osobní údaje jsou bezpečně uchovávána a jsou k dispozici pouze členům vedení klubu za účely tvorby statistických dat a kontaktování vás v případě neodkladných událostí týkající se HCCZ. Tyto údaje budou Správcem zpracovány do doby platnosti členství v HCCZ a následující 2 roky po ukončení členství z důvodu nezaplacení členského příspěvku. Poté budou automaticky smazána. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo: vzít souhlas kdykoliv zpět; požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme; požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů ; vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit ; požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů ;v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Potvrzuji správnost všech údajů, které jsem uvedl/a v této přihlášce a jsem připraven/a na žádost zodpovědné osoby HCCZ o.s. správnost údajů doložit.

Potvrzuji, že moje osobní data (e-mail) může občanského sdružení HYUNDAI CLUB, r.s. použít k zasílání informativních e-mail zpráv (klubové akce; obecné informativní zprávy apod.) Tyto osobní data nadále budou k dispozici pouze vedení občanského sdružení HYUNDAI CLUB, r.s. a nebudou poskytovány třetím stranám.

Potvrzuji, že moje osobní data (e-mail, adresa, jméno, příjmení) může občanského sdružení HYUNDAI CLUB, r.s. použít ke zveřejnění na tzv. mapě členů.