Registrace nového člena

Hořice2016

Než začnete vyplňovat tento registrační formulář, mrkněte se do sekce „O nás„, kde naleznete stručné informace o našem klubu, výhody členství apod. Dále si, prosím, projděte  Interní směrnice a Stanovy našeho občanské sdružení. Po odeslání registračního formuláře Vás v nejbližším možném čase kontaktujeme s dalšími detaily jak postupovat.

Pokud Vám po odeslání následného formuláře nepřijde potvrzující e-mail, prosíme kontaktujte nás přes kontaktní formulář a pořešíme to 😉 dík

Pokud chcete provést registraci písemnou formou, prosím použijte tyto formuláře ZDE.

POZOR! Pokud vám nepřijde žádná reakce od nás do pěti dnů, prosím zkontrolujte si spam/hromadné složku ve vaší email schránce. Popřípadě nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře, mailu nebo přes Facebook!

Registrační formulář

* povinná položka
při použití bankovního převodu, prosím, vyčkejte na potvrzení členství (pro zadání správného VS a SS)!


Požadované formáty souboru: doc,docx,pdf,txt,gif,jpg,jpeg,png
Maximální velikost souboru: 1mb
(min rozměry 530px x 400px)

budeme rádi, když v následujícím text boxu upřesníte způsob, jak jste se o nás dozvěděli. Tato zpětná vazba nám pomůže vyhodnotit, která forma reklamy je nejvíce účinná 🙂 díky moc!

Odesláním této přihlášky žádám o přijetí za člena/členku občanského sdružení HYUNDAI CLUB, o.s. (dále jen HCCZ o.s.), který je registrován u MV ČR dne 15.11.2006 pod ČJ. VS/1-1/65 685/06-R, podle zákona o sdružování občanů č. 83/1990 SB. V platném znění tohoto zákona.
Dále prohlašuji, že jsem se dostatečně seznámil/a se stanovami HCCZ o.s. a souhlasím s nimi. Dále souhlasím se zpracováním, mnou poskytnutých osobních údajů, pro potřeby vyplývající ze členství v tomto sdružení a to v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů (paragraf 5, odst. 2, pism. F a paragraf 18 písm. C zákona 101/2000 SB.). Odesláním přihlášky dávám souhlas k tomu, aby moje osobní údaje v rozsahu: Jméno a Příjmení, E-mail, Telefon byly zveřejněny v členské sekci internetových stránek klubu HCCZ o.s. (seznam členů klubu, mapa členů klubu). Údaje budou dostupné pouze členům klubu HCCZ o.s. , kteří mají platnou registraci na webu HCCZ.cz
Potvrzuji správnost všech údajů, které jsem uvedl/a v této přihlášce a jsem připraven/a na žádost zodpovědné osoby HCCZ o.s. správnost údajů doložit.