Orientační víkend 2018 – ozvěny

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Orientační víkend 2018 – ozvěny

Přátelé, klubáci!
Třetí ročník Hyundai Club CZ orientační víkendu je za námi. A opět se jednalo o velmi povedenou akci. Nejprve se chceme omluvit všem náhradníkům, kteří se z kapacitních důvodů již nevešli – příště na to budeme myslet a kapacitu zvýšíme!

Teď tedy jak to celé dopadlo?
Nebudeme vás napínat – dopadlo to dobře, všichni přežili 🙂
Po rychlých pátečních změnách v trase – děkujeme silničářům za akční rozkopání silnice těsně před zimou – bylo vše připraveno na sobotní příjezd posádek. V sobotu před polednem se již posádky, navzdory nevlídnému počasí, začali sjíždět na startovním místě – parkoviště nedaleko města Čáslav. Na startu dostali nouzový potravinovaný balíček a první instrukci . Další instrukce nacházeli buď na místě, které hledali, nebo si o další nápovědu museli napsat přes SMS/Whatsapp zasláním správné odpovědi na předchozí dotaz. Nově jsme zavedli také dobrovolné zapojení do GPS sledování, kdy posádka svojí cestu zaznamenávala prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu. Díky SMS/Whatsapp jsme také získali přehled o stavu plnění jednotlivých posádek a časech přesunů mezi jednotlivými úkoly. Tyto časy se později ukázali jako poměrně zábavné z důvodu opakovaného „kufrování“ některých posádek 🙂

Na každou posádku čekalo devět průjezdních míst (desátý musel být narychlo zrušen z výše uvedených důvodů) s cílem poznat zajímavé místa v dané lokalitě. Podívali se tedy mimo jiné do Kutné Hory, zříceninu letohrádku, Českého Šternberku, Pivovaru Kácov, Rozhlednu Babku.

V cíli na každého čekala večeře, následovalo vyhlášení vítězů a společný večer. V neděli dopoledne, po snídani proběhlo loučení a odjezd do domovů.

Kdo tedy vyhrál?
Na prvním místě se umístili Rade a Věrka Horkovi s časem 3 hodiny a 24 minut!
Těsně následováni posádkou rodiny Repákových s časem 3 hodiny a 44 minut! (ani pole nepomohlo :D). Bronzové umístění si tento rok odnáší Ján Dronzek s časem 4 hodiny a 9 minut (hodně dobrý výsledek na to, že jste jeli poprvé!!).
Následují:
4. Olga a Martin s časem 4 hodiny a 11 minut
5. Maru+Josef+Timi s časem 4 hodiny a 32 minut
6. Lucka a Marian s časem 4 hodiny a 37 minut
7. George s časem 4 hodiny a 54 minut
8. Nexuskovi s časem 5 hodin a 6 minut
9.  Láďa Chládek s časem 5 hodin a 43 minut
10. Posádka kluků vedený Igorkem s časem 7+ hodin  😉

Podrobné výsledky včetně časů jednotlivých přejezdů a okomentovaných malusů a bonusů naleznete ZDE

Fotogalerii naleznete na Rajčeti.

Zaznamenané mapy dodáme v průběhu příštího týdne!

Za tým Hyundai Club CZ jsme rádi, že se akce líbila a těšíme se na další ročník!