Chystáme pro vás nové klubové kartičky!

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Chystáme pro vás nové klubové kartičky!

Zejména noví členové zaznamenali, že posílání klubových kartiček se trošku zadrhlo. Nicméně konečně můžeme odhalit všechny důvody proč se tak stalo! 🙂

Připravili jsme pro vás zcela nové, moderní, trendy klubové kartičky.

klubové karty 2019

Proč jsme to udělali?
Jednoduše se nám stávající nelíbily a také jsme byli trošičku líní s jejich složitější výrobou.

Co je na nových klubových kartách to „nové“?
Tak zejména návrat k hodnotnějšímu vzhledu – kartičky jsou nově o klasické velikosti bankovní karty. Jsou oboustranně barevně potištěny dle poslední verze klubové infografiky.
Dále jsme je vybavily QR kódem (link na náš web) a unikátním EAN kódem s členským číslem (o tom níže).

To nejdůležitější se ale týká uvnitř! Kartičky jsou vybaveny moderní NFC technologií (stejné jako např bankovní karta) a budou obsahovat dodatečná data včetně odkazu na veřejný profil člena klubu.

Kdy začneme používat nové karty?
Musíme provést pár úprav s členském systému a ověřit funkcionalitu navrženého řešení. Všechno bude hotové nejpozději na červnovém srazu, kde karty také fyzicky představíme!

Mám starou kartičku a chci novou.
Možnost tu je, ale vzhledem k ceně kartiček bude tato varianta zpoplatněná. Jestli se bude jednat o finanční příspěvek, či jiné nucené práce ještě musíme probrat. Aktuálně máme připravených 100 ks, které jsou primárně určeny nových členům! Případná druhé kolo výroby bude objednáno na základě vašeho zájmu 🙂

Dotazy a připomínky tradičně přes [email protected]

Tým HyundaiClub CZ o.s.