KALENDÁŘ HCCZ 2015

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem KALENDÁŘ HCCZ 2015

Vážení přátelé, majitelé a příznivci vozů značky HYUNDAI.

Tak jako každý rok si můžete stáhnout náš klubový kalendář pro rok 2015, který se na našich stránkách nachází opět ve dvou velikostech a formátech.

První, menší balíček o velikosti 41MB obsahuje 13 fotografií o rozměrech 2970 X 4200 pixelů, které jsou ve formátu JPG. Tento balíček je optimalizovaný pro tisk na domácích tiskárnách ve formátu A4. Druhý, větší balíček o velikosti 142MB obsahuje obsahuje tutéž sadu o rozměrech 2970 X 4200 pixelů, která je však ve formátu PNG a je použitelná jak pro domácí, tak i pro profesionální velkoformátový tisk až do formátu A2.

Pro stažení zvoleného formátu kalendáře stačí kliknout na příslušnou ikonu dole pod obrázkem kalendáře.

   

NOVINKA PRO LETOŠNÍ ROK – MOŽNOST DODÁNÍ VYTIŠTĚNÉHO KALENDÁŘE!!!

V případě, že budete mít zájem o zaslání již hotového kalendáře pro rok 2015 ve formátu A3, máte možnost učinit objednávku do 7.12.2014 prostřednictvím emailu [email protected]. Následně vám bude sděleno číslo účtu a VS pro přiřazení platby.

U plateb, došlých po tomto datu nebudeme schopni garantovat doručení kalendáře do Vánoc.

Kalendář bude vytištěn na kvalitním fotopapíru a svázán kroužkovou vazbou pro kalendáře. Cena kalendáře byla stanovena na 300Kč plus poštovné, kalendář budou následně odeslány jako doporučený balíček s dodejkou. FOTOLAB nabízí tuto velikost kalendáře za cenu o cca 100Kč vyšší.